Pracovník/pracovnice v sociálních službách Břeclav

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Nemocnice 3066, Břeclav, Jihomoravský

Společnost REMEDIA PLUS o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené.

Popis pracovní pozice

22.11.2018 - výkon terénní práce - pracovník v sociálních službách, péče o klienty a domácnost, podpora osob v domácím prostředí. I ZŠ, vhodné i pro absolventy, ŘP sk. B, rekvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách není podmínkou, empatie, trestní a morální bezúhonnost. Nepřetržitý provoz (denní/noční), vč. svátků a víkendů. KONTAKT: zaslat životopis na e-mail: reditelka@remediaplus.cz, tel.: 736 489 606
Místo výkonu práce: Břeclav
K životopisu přidejte následující souhlas se zpracováním osobních údajů, který můžete vzít kdykoli zpět: Odesláním životopisu souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Ty budou zpracovány v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Tyto údaje jsou společnosti poskytnuty za účelem získání zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na půl roku od jejich zaslání.

Kontakt

REMEDIA PLUS o.p.s.Kontaktní osoba:
Bc. Jarmila Pěčková, ředitel   +420 736 489 606,reditelka@remediaplus.cz