Pracovník/ce pro styk s veřejností - průvodce Rovensko pod Troskami

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 970 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Rovensko pod Troskami, Liberecký

Společnost Národní památkový ústav hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté pro styk s veřejností.

Popis pracovní pozice

Popis činnosti:
organizace návštěvnického provozu hradu
prodej vstupenek a suvenýrů
podávání informací návštěvníkům
spolupráce při pořádání a zajišťování kulturních akcí
administrace webových stránek
různorodá administrativní činnost (podklady k účetnictví, personalistice,…)
spolupráce při úklidu a drobné údržbě

Požadujeme:
Středoškolské vzdělání
Znalost AJ a jeden další světový jazyk
Znalost práce s PC
Časová flexibilita
Odolnost vůči stresu
Čistotnost a pořádnost
Dobré organizační schopnosti
Praxe v památkové péči, cestovním ruchu nebo kultuře výhodou

Nabízíme:
Práce v zajímavém a atraktivním prostředí středověkého hradu
Možnost ubytování v podhradí
Platové zařazení dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., 8. platová třída
5 týdnů dovolené
Stravenky
Bezplatné vstupy na památkové objekty NPÚ i pro rodinné příslušníky
Služební telefon, výhodné volání pro rodinné příslušníky
Nerovnoměrně rozložená pracovní doba
Různorodá práce v cestovním ruchu, památkové péči i kultuře

V případě zájmu zašlete do 31. 1. 2019 motivační dopis společně se strukturovaným životopisem a fotografií e-mailovou adresu martinek.lubomir2@npu.cz

Kontakt

Národní památkový ústav

Kontaktní osoba:
Ing. Lubomír Martinek, kastelán

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Národní památkový ústav (IČO 75032333), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.