Manažer projektu ve specializované it firmě (home office+equity) Turnov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Trávnice 902, Turnov, Liberecký

Společnost Futures s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti organizace a řízení práce.

Popis pracovní pozice

Firma Fundpeak hledá do svého týmu projektového manažera pro komerční rozvoj aplikace pro analýzu investičního portfolia fondů. Budete pracovat v naší kanceláři v Turnově s možností práce z domova.
Náplň práce:
- analýza klientských požadavků a návrh funkcí pro rozvoj firemní aplikace pro správu investičního portfolia fondů
- vedení programátorského vývoje
- vedení marketingových aktivit
- projektové řízení při větších klientských implementacích
Požadujeme:
- pokročilou znalost angličtiny
- spolehlivost, férové jednání a nadprůměrné pracovní nasazení
- dobré organizační i komunikační schopnosti
- zkušenosti s vedením týmu a projektovým řízením výhodou
- znalost programování, online marketingu a investičních statistik výhodou
Nabízíme:
- uplatnění Vašich nápadů
- možnost práce z domova
- možnost podílu na výsledcích firmy
- pohodový kolektiv
- práci s moderními technologiemi v zajímavém prostředí finančních trhů
Fundpeak vyvíjí webové aplikace pro správu investičního portfolia podílových fondů a fondů alternativního investování. Firma má především zahraniční klienty.

Kontakt

Futures s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Pavel Topol, jednatel   +420 603 499 873

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Futures s.r.o. (IČO 27283313), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.