Junior finanční účetní Hrobčice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 93, Hrobčice, Ústecký

Společnost WISDOM PROFIT (ITA) DEVELOPMENT S.R.L., odštěpný závod hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti účetnictví.

Popis pracovní pozice

Obor: ekonomického směru
Mzda se odvíjí od dosažené praxe
Účtování bankovních výpisů včetně párování plateb s fakturami
Komunikace s obchodními partnery při řešení vzájemných zápočtů a plateb
Účtování přijatých faktur včetně kontroly veškerých náležitostí
Příprava podkladů pro přiznání k DPH
Příprava podkladů pro zadávání plateb do systému
Komunikace s ostatními odděleními ve společnostmi při řešení operativních úkolů
Další administrativní úkony
První kontakt telefonicky nebo e-mailem

Kontakt

WISDOM PROFIT (ITA) DEVELOPMENT S.R.L., odštěpný závodKontaktní osoba:
Mgr. Petra Hylová, HR   +420 722 122 868

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) WISDOM PROFIT (ITA) DEVELOPMENT S.R.L., odštěpný závod (IČO 06657389), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.