Provozní elektrikář Šumperk

Inzerát z úřadu práce
Plat: 27 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Žerotínova 417, Šumperk, Olomoucký

Společnost SUMTEX CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři.

Popis pracovní pozice

Požadujeme vyučení v oboru elektro, platnou vyhlášku 50/78 Sb. §6 a vyšší, 5 let praxe v oboru.
Samostatná činnost na elektrických zařízeních, schopnost čtení technické dokumentace elektro, zručnost, spolehlivost, znalost elektroniky a řídicích systému výhodou. Pracovní doba: ranní 6 - 14 hod., odpolední 14 - 22 hod. Nabízíme profesní zaučení. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Kontakt

SUMTEX CZ s.r.o.Kontaktní osoba:
Daniela Bazgerová, pro kontakt   +420 583 325 113

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SUMTEX CZ s.r.o. (IČO 25859617), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.