Strojírenský pomocník Chodová Planá

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 490, Chodová Planá, Plzeňský

Společnost Start Recruiting s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští kovodělníci.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práceNádražní č.p. 490
348 13 Chodová Planá (ve firmě Schmelzer s. r. o.)
manuální zručnost
praxe není nutná
krátkodobé zaměstnání

Kontakt

Start Recruiting s.r.o.Kontaktní osoba:
Adrian Popovici, jednatel   +420 775 109 220

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Start Recruiting s.r.o. (IČO 05603200), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.