Svářeč co2, argon Liberec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Věže 149, Liberec, Liberecký

Společnost VV Work s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči.

Popis pracovní pozice

Svářečský průkaz (CO2, Argon)
Hlásit se telefonicky nebo osobně v sídle firmy Uralská 889/4, Liberec v pondělí od 11.00 do 12.00 hod.

Kontakt

VV Work s.r.o.Kontaktní osoba:
Volodymyr Vintonyak, jednatel   +420 774 598 009

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) VV Work s.r.o. (IČO 07389213), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.