Projektant/-ka elektro Hradec Králové

Inzerát z úřadu práce
Plat: 33 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zemědělská 898, Hradec Králové, Královéhradecký

Společnost NOPO ENGINEERING s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech.

Popis pracovní pozice

PROJEKTANT/-KA ELEKTRO
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: tvorba elektrodokumentace
- Požadujeme: znalost programu E-PLAN, ŘP sk. B, znalost práce na PC
- Nabízíme: stravenky, důchodové připojištění
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, kontaktní osoba: Saksa Milan, e-mail: milan.saksa@nopo.cz

Kontakt

NOPO ENGINEERING s.r.o.Kontaktní osoba:
Milan Saksa   +420 607 875 927

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) NOPO ENGINEERING s.r.o. (IČO 62064096), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.