Traktorista Dub nad Moravou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tovačovská 190, Dub nad Moravou, Olomoucký

Společnost Zemědělské družstvo Dub nad Moravou hledá vhodného kandidáta na pozici Traktoristé a obsluha zemědělských strojů.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Tovačovská č.p. 190, Dub nad Moravou. Nástup možný ihned.
Zaučíme si sami. Vhodné i pro absolventy. Požadujeme řidičský průkaz sk. B, T.
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, benefity.
Pracovní doba: 6:30 - 15:00 hod.
První kontakt POUZE mailem.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Zemědělské družstvo Dub nad MoravouKontaktní osoba:
Jitka Pospíšilová   +420 585 964 275

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Zemědělské družstvo Dub nad Moravou (IČO 00147338), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.