Učitel/ka českého jazyka pro 2. stupeň Karlovy Vary

Inzerát z úřadu práce
Plat: 26 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kollárova 553, Karlovy Vary, Karlovarský

Společnost Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary, Kollárova 19 příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé na 2. stupni základních škol.

Popis pracovní pozice

Kontakt: předem telefonicky, e-mailem
Pracovní doba: 7.30 - 16.00 hod

Vhodné pro zdravé osoby, jelikož škola nemá bezbariérový přístup

Zaměstnanecké výhody: Stravování v místě pracoviště

Kontakt

Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary, Kollárova 19 příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Mgr. Ladislava Mihálová   +420 353 300 324

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary, Kollárova 19 příspěvková organizace (IČO 70933782), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.