Uklízeč ve zdravotnických zařízeních Velké Meziříčí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 700 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 93, Velké Meziříčí, Vysočina

Společnost Nemocnice sv.Zdislavy,a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních.

Popis pracovní pozice

Úklid na odděleních nemocnice, služby v pracovní dny i o víkendu, 5 týdnů dovolené.
první kontakt e-maile nebo telefonicky od 7,00 do 15,00 hod.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Nemocnice sv.Zdislavy,a.s.Kontaktní osoba:
Silvie Hugová   +420 566 512 383

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Nemocnice sv.Zdislavy,a.s. (IČO 25542681), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.