Referent/ka Ivaň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 267, Ivaň, Jihomoravský

Společnost Obec Ivaň hledá vhodného kandidáta na pozici Úředníci jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky (Denně 8 - 16 h)

Referent obecního úřadu je kumulovaná funkce s náplní práce matrika, podatelna, pokladna aj.
Bližší informace na www.obecivan.eu

Místo výkonu práce: Ivaň 267

Kontakt

Obec IvaňKontaktní osoba:
Ing. Ivana Macková, starostka   +420 519 427 422

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Obec Ivaň (IČO 00600164), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.