Zástupce/-kyně manažera/-ky prodejny maso - uzeniny Česká Skalice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: třída T. G. Masaryka 864, Česká Skalice, Královéhradecký

Společnost ZEMAN maso - uzeniny, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí pracovních týmů v prodejnách.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce: vedení kolektivu prodejny, vedení administrativy prodejny, objednávání zboží, odpovědnost za chod prodejny, příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením firmy.

Požadavky: min. vzdělání vyučení, základní znalost práce na PC, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, příjemné vystupování, potravinářský průkaz, výhodou zkušenosti s vedením kolektivu.

Zaměstnavatel nabízí: stravenky v hodnotě 70,- Kč, bonusy, dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení (nevyučené v oboru zaměstnavatel zaučí), přátelský kolektiv.

Kontakt - pan Majda Jan, tel.: 731 698 989, e-mail: majda@musp.cz (zaslání životopisu).

Kontakt

ZEMAN maso - uzeniny, a.s.

Kontaktní osoba:
Jan Majda   +420 731 698 989

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ZEMAN maso - uzeniny, a.s. (IČO 07387156), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.