Zástupce/zástupkyně vedoucí prodejny Němčice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 245, Němčice, Pardubický

Společnost JEDNOTA, spotřební družstvo v Pardubicích hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí pracovních týmů v prodejnách.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce Pohřebačka
Zástupce vedoucí prodejny se smíšeným zbožím, pracovní poměr na dobu 6 měsíců, pak možnost prodloužení na neurčito.
Nabízíme stravenky a podnikové stravování.
První kontatk emailem.

Kontakt

JEDNOTA, spotřební družstvo v PardubicíchKontaktní osoba:
Soňa Kolmanová Jana Poučová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) JEDNOTA, spotřební družstvo v Pardubicích (IČO 00032166), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.