Vrchní sestra Janovice nad Úhlavou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 41 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Rozvojová zóna 504, Janovice nad Úhlavou, Plzeňský

Společnost Clementas Janovice s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vrchní sestry v oblasti zdravotnictví.

Popis pracovní pozice

POŽADUJEME: min. střední vzdělání s maturitou (obor všeobecná zdravotní sestra), praktickou zkušenost na vedoucí pozici a s vedením zaměstnanců, uživatelskou znalost práce na PC, zkušenost s vykazováním na zdravotní pojišťovny, ochotu se dále vzdělávat, odpovědnost, profesionální a kreativní přístup k práci, empatie a laskavý přístup ke klientům, řidičský průkaz sk. B
VÝHODOU: znalost NJ, zkušenosti s fungováním sociální služby, zkušenosti s programem Cygnus
CO BUDETE DĚLAT: stanete se součástí managementu domova; vedete velký tým všeobecných sester a pečovatelů; máte na starosti komplexní péči o klienty s demencí; zodpovídáte za realizaci ošetřovatelských plánů; jednáte s klienty a jejich rodinnými příslušníky, lékaři, dodavateli; koordinujete vykazování na zdravotní pojišťovny
NABÍZÍME: příležitost podílet se na vzniku nového domova, možnost vybudovat si vlastní pracovní tým, nadstandardní platové podmínky, práci v příjemném a přátelském kolektivu v moderním zařízení, pružná pracovní doba, mohe office, motivační programy, možnost profesního růstu, průběžné vzdělávání, PP na dobu neurčitou, 2x ročně odměny, celodenní stravování zdarma, možnost ubytování nebo přespávání mezi službami
KONTAKT: Bc. Lukáš Bardon 775 858 008, lukas.bardon@clementas.cz
Pro sjednání osobní schůzky nutný nejdříve telefonický (8 - 15 hodin) nebo e-mailový kontakt.
Plánované zahájení provozu domova - únor 2019