Všeobecná sestra Volyně

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Husova 401, Volyně, Jihočeský

Společnost Nemocnice Volyně s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry bez osvědčení.

Popis pracovní pozice

POŽADAVKY: vzdělání SŠ/VŠ - všeobecná sestra, registrace a praxe výhodou
Možnost pracovního poměru i na DPP
Pravidelné odměny dle dosažených výkonů
KONTAKT: Hejduková Dana Mgr., tel.: 602366130, e-mail: hejdukova@volynskalecebna.cz

Kontakt

Nemocnice Volyně s.r.o.Kontaktní osoba:
Mgr. Dana Hejduková, náměstek NELZP   +420 602 366 130

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Nemocnice Volyně s.r.o. (IČO 25155946), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.