Všeobecná sestra Tachov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 26 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Panenská 2068, Tachov, Plzeňský

Společnost Centrum sociálních služeb Tachov, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecné sestry s osvědčením.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce zaměstnance: Domov pro seniory Panenská, Panenská 2068, 347 01 Tachov.
Požadovaná bezúhonnost, vzdělání v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních, platné osvědčení, základní znalost práce na PC.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Centrum sociálních služeb Tachov, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Blanka Smolová, personalistka   +420 374 732 913

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Centrum sociálních služeb Tachov, příspěvková organizace (IČO 00377805), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.