Administrativní pracovník/ce - pouze ozp Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jarní 898, Brno, Jihomoravský

Společnost SEŽEV chráněná dílna s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Všeobecní administrativní pracovníci.

Popis pracovní pozice

V případě zájmu volejte na 720 958 735 nebo zašlete životopis na tesarova@sezev-chranenadilna.cz
Přijmeme administrativní pracovnici/pracovníka na plný nebo zkrácený úvazek.
Pracovní místo je vyhrazené pro OZP. Požadujeme ukončené středoškolské vzdělání, znalost práce na PC (MS Office - Outlook, Word a Excel), spolehlivost, pečlivost, samostatnost.
Výhodou praxe v administrativě a personalistice. Nástup ihned nebo dohodou.


Kontakt

SEŽEV chráněná dílna s.r.o.Kontaktní osoba:
Bohumila Tesařová   +420 720 958 735

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SEŽEV chráněná dílna s.r.o. (IČO 05098882), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.