Vedoucí prodejny, specialisté prodeje Příbram

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pražská 149, Příbram, Středočeský

Společnost LIP distribution s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí provozu sportovních zařízení.

Popis pracovní pozice

Pozice: vedoucí prodejny, specialisté prodeje
Vhodné i pro OZP.
Dobré komunikační schopnosti, reprezentativní vzhled a příjemné vystupování, zájem o akční sporty a módní trendy, estetické cítění, základní znalost práce s PC. Výhodou je: zkušenost v oboru snowboarding a skateboarding, včetně oblečení, základní znalost AJ nebo NJ, řidičský průkaz B.
Zaměstnanecké výhody: možnost profesního růstu, dobré platové podmínky, školení a práce v mladém kolektivu
Nástup možný ihned. Mzda: 18 000,- až 21 000,- Kč
Kontakt: Konvalinková Šárka, tel.: 606 225 340 (kdykoliv), e-mail: crew@templestore.cz
Místo výkonu práce: LIP distribution s.r.o., Temple board store, Pražská č.p. 149, Příbram II

Kontakt

LIP distribution s.r.o.

Kontaktní osoba:
Šárka Konvalinková   +420 606 225 340

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) LIP distribution s.r.o. (IČO 26086808, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.