Barman/barmanka Mikulovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 306, Mikulovice, Olomoucký
Vloženo před 5 měsíci
Aktualizováno před 10 dny

Společnost KAMITIRO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Barmani.

Popis pracovní pozice

AKTUALIZACE 25.4.2019 !!!
První kontakt telefonický
- telef.č. 774 797 820, pan Bernátek Drahoslav
- osobně jen po předchozí telefonické dohodě
PRACOVNÍ DOBA:
- krátký a dlouhý týden - turnusy
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- restaurace NA PALUBĚ, Nádražní č.p. 306, 790 84 Mikulovice u Jeseníku 1
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:
- praxe v oboru min. 2 rok
- znalost cizího jazyka AJ nebo NJ
- pracovitost, spolehlivost
- příjemné vystupování
- komunikaní dovednosti
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ:
- možnost zaměstnaneckého stravování zdarma
- zaměstnanecké benefity

Informace o zaměstnavateli: www.napalube.com

Našli jsme podobné nabídky práce

Obchodní zástupce pro Červenou Vodu a okolí

Požadujeme Staňte se naším obchodním zástupcem PRÁVĚ TEĎ! U nás nebudete začínat na „zelené louce“, ale dostanete své portfolio zákazníků, o které se budete starat a nadále jej rozšiřovat. Více informací na www.vydelejtesivic.cz Podstatou...
Aktualizováno před měsícem

Obchodní zástupce pro Jeseník a okolí

Barman - zavedená Plzeňská restaurace Praha 7

Požadujeme Pro zavedenou Plzeňskou restauraci na Praze 7 hledáme vhodného uchazeče na pozici Barman. Nabízíme - dobré mzdové ohodnocení - nástup dle dohody Náplň práce pondělí - pátek

Kontakt

KAMITIRO s.r.o.

Kontaktní osoba:
Drahoslav Bernátek   +420 774 797 820

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KAMITIRO s.r.o. (IČO 26878208, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.