Obchodní referenti pro kovovýrobu Frýdlant nad Ostravicí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ostravská 384, Frýdlant nad Ostravicí, Moravskoslezský

Společnost LAKUM - KTL, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti.

Popis pracovní pozice

C04 z:27/11/2018 a:15/1/2019
Obdchodní referenti pro kovovýrobu pro komunikaci se zákazníky zpracování poptávek a nabídek, konzultace s výrobou, vedení projektu vzorkování, práci v informačním systému, služební cesty.
Požadujeme:
- velmi dobrou znalost angličtiny, znalost programů Excel a Word
- analytické myšlení, proaktivní přístup, znalost čtení výkresové dokumentace
- ŘP sk. B, chuť učit se novým věcem, min. SŠ technického zaměření, vhodné pro absolventy škol.
Nabízíme:
- týden dovolené navíc, stravenky, výhodný mobilní tarif, vánoční balíčky, příspěvky na sportovní aktivity, příspěvky na děti, firemní akce i pro rodinné příslušníky
- odborná školení, osobní ohodnocení, roční bonusy.
Kontakt telefonicky, e-mailem, osobně viz výše.

Kontakt

LAKUM - KTL, a.s.Kontaktní osoba:
Fuksová   +420 558 442 215

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) LAKUM - KTL, a.s. (IČO 25390538), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.