Pracovník zákaznické kvality (se znalostí nj) Písek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Čížovská 453, Písek, Jihočeský

Společnost HEYCO WERK ČR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (ISO).

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
- komunikace se zákazníky v oblasti kvality
- péče o spokojenost zákazníků
- řešení problémů v oblasti kvality
- vyhotovování 8D reportů

Kvalifikace:
- praxe v oblasti kvality
- znalost technických výkresů
- znalost němčiny
- praxe v automotive - výhodou

Nástup možný ihned.

Kontakt

HEYCO WERK ČR s.r.o.Kontaktní osoba:
Lenka Krupková, personální   +420 382 206 326,734 385 482

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) HEYCO WERK ČR s.r.o. (IČO 63271249), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.