Kadeřník/ -ice Most

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: tř. Budovatelů 3068, Most, Ústecký

Společnost MY4 s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Kadeřníci.

Popis pracovní pozice

KADEŘNÍK/ -ICE
POŽADUJEME:
- vyučení v oboru kadeřník/ kadeřnice
Směny po dohodě: ranní, odpolední nebo 11-ti hodinové směny.
Zaměstnanecké výhody: prémie z obratu
HLÁSIT SE: Škudrnová Jana, tel.: 602593154, osobně po telefonické domluvě.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

MY4 s.r.o.Kontaktní osoba:
Jana Škudrnová   +420 602 593 154

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MY4 s.r.o. (IČO 28700520), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.