Elektromontér rozvodných zařízení Písek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jana Cimbury 95, Písek, Jihočeský

Společnost Milan Smola hledá vhodného kandidáta na pozici Montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení.

Popis pracovní pozice

Požadujeme: vyučení nebo USO v oboru silnoproud výhodou, vyhláška 50 výhodou
Náplň práce: hrubá instalace, kompletování přístrojů, pokladání kabelů, nových rozvodů.
Pracovní doba: 6:00 (7:00) - 14:30 (15:30) hod.
Výhoda: řp sk. B, samostatnost
První kontakt: Olga Andreasová tel. 731 45 74 72, email: olgaandreas@seznam.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Milan Smola



Kontaktní osoba:
Olga Andreas   +420 731 457 472

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Milan Smola (IČO 41883292), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.