Pracovník/ce v přímé obslužné péči domova pro seniory Písek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jiráskovo nábř. 2443, Písek, Jihočeský
Vloženo před 16 dny
Aktualizováno před 15 dny

Společnost Diakonie ČCE - středisko Blanka hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
- fyzickou zdatnost, zdravotní průkaz, bezúhonnost, vstřícnost a ochotu k týmové spolupráci.
Vhodné i pro absolventy.
Náplň práce:
- přímá obslužná péče pro seniory, zajištění hygieny, podání stravy, dopomoc s oblékáním apod.
Pracovní doba: 12 h směny od 7:00 do 19:00 hodin 7 dní v týdnu, tedy nepřetržitě.
Nástupní mzda je 15000,- po zkušební lhůtě osobní ohodnocení až 2000,- Kč + další benefity.
Nabízíme: stravenky v hodnotě 100,- Kč, po 1 roce možnost zařazení do telefonní sítě poskytovatele.
První kontakt: pí. Radka Arnicanová tel. 382 219 057 (mezi 8:00 - 15:00 hod), email:
arnicanova@diakoniepisek.cz, nebo osobně na uvedené adrese mezi 8:00 - 15:00 hod.

Kontakt

Diakonie ČCE - středisko Blanka

Kontaktní osoba:
Radka Arnicanová   +420 382 219 057

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Diakonie ČCE - středisko Blanka (IČO 46665471, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.