řidič/ka sk. c Ostrava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 28 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Ostrava, Moravskoslezský

Společnost Petra Macurová hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Ostrava - Heřmanice
Kontakt e-mailem, telefonicky 8-15 hod.
Své životopisy zasílejte na email.: potuznik.jpm@seznam.cz nebo volejte 604 295 040 p. Potužník

Řidič/ka sk. C pro rozvoz kusových zásilek v okolí Ostravy.
Požadujeme: ŘP sk. C, profesní průkaz.

Nabízíme:
Nástupní mzda dle Vaší dosavadní praxe. Motivační platové ohodnocení. Nabízíme zaměstnání ve stabilní společnosti. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Zákonná školení zaplatíme za Vás. Odměny za jízdy bez nehod. Neomezený tarif volání i pro soukromé účely. Práce Po-Pá, volné víkendy i svátky. Možnost parkování ve dvou lokalitách Ostravy, dle Vašeho bydliště.

Kontakt

Petra MacurováKontaktní osoba:
Petr Potužník  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Petra Macurová (IČO 67343538), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.