Speciální úklidové práce Zlín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 740 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Cecilka 38, Zlín, Zlínský

Společnost Bartoň a Partner s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci.

Popis pracovní pozice

Uchazeči musí mít čistý trestní rejstřík.
Pracovní doba je 6 - 14 hod.
Nástup možný IHNED.
Náplň práce: úklid výrobní haly pomocí stroje, úklid soc. zařízení a kanceláří
Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
Uchazeč o zaměstnání kontaktuje zaměstnavatele nejdříve telefonicky a domluví si schůzku - nechodit osobně na adresu místa výkonu, kontaktní osoba se tam nenachází.

Kontakt

Bartoň a Partner s.r.o.

Kontaktní osoba:
Martin Dudák   +420 735 171 157

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Bartoň a Partner s.r.o. (IČO 26810093, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.