Operátor/ka e-shopu Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Škrobárenská 506, Brno, Jihomoravský

Společnost MAKA THERM CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozovatelé maloobchodních a velkoobchodních prodejen.

Popis pracovní pozice

MAKA THERM CZ s.r.o. je přední firma v oblasti velkoobchodu se sanitárním zbožím a dlažeb. Pro pracoviště v Brně hledáme vhodné uchazeče na pozici Operátor/ka e-shopu.
Náplň práce:
- vyřizování objednávek a jejich následné zpracování,
- zpracovávání cenových nabídek,
- komunikace se zákazníky i dodavateli,
- řešení reklamací.
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání,
- praxe v oboru se sanitárním zbožím podmínkou,
- uživatelskou znalost PC,
- schopnost komunikace se zákazníkem,
- zodpovědnost.
Nabízíme:
- práci v rychle se rozvíjejícím e-shopu,
- odpovídající finanční ohodnocení,
- příjemné pracovní prostředí v centru Brna - areál CTZone,
- příspěvek na stravování.


Kontakt

MAKA THERM CZ s.r.o.Kontaktní osoba:
Info  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MAKA THERM CZ s.r.o. (IČO 26025051), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.