Operátor výroby Brno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Křižíkova 188, Brno, Jihomoravský

Společnost Kobalt steel, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená.

Popis pracovní pozice

První kontakt e-mailem: kobaltsteel@seznam.cz
Místo výkonu práce: Brno, Křižíkova 68
Jedná se o obsluhu stroje na plastové a kovové výrobky. Práce ve stoje.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Kontakt

Kobalt steel, s.r.o.Kontaktní osoba:
Martina Kajfošová   +420 603 519 468

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Kobalt steel, s.r.o. (IČO 02402831), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.