Pracovník/ce recepce OSSZ Ústí nad Orlicí

Plat: 86 Kč/hodina
Lokalita pracoviště: Pardubický

Popis pracovní pozice

Rádi komunikujete s lidmi, telefonujete, jste pečlivý …..tak právě vám nabízíme pracovní místo v recepci na zakázce OSSZ Ústí nad Orlicí,  Smetanova 43,562 01

Co vás čeká na zakázce:

telefonování

drobná administrativa

ohlašování návštěv

Co vám nabízíme:

práci na HPP

pracovní doba: (po a st 7:30-17:00,út a čt 7:30-16:00, pá 7:30-12:00)

úvazek 5hod/den.

mzda 80,80 do 86,20kč/hod.+odměny

náborový příspěvek za přivedení nového zaměstnance 10.200kč

práce pro OZZ a ID

   Počet volných míst –2

Požadavky na vás:

CF- strážný – výhodou

spolehlivost

   Nástup ihned.

Na koho se můžete obrátit:

Prvotní kontakt POUZE telefonicky. (od 8:00 do 14:00)

bezplatná linka 800991188, prace@forcorp.cz

Kontakt

FORCORP GROUP spol. s.r.o.

HODOLANSKÁ 416/32
OLOMOUC
Česká republika

Kontaktní osoba:
Olina Birčáková   723612506,800991188

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) FORCORP GROUP spol. s.r.o. (IČO 27841031), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.