Pracovník/ce úklidu jídelny - MO Strakonice

Plat: 88 Kč/hodina
Lokalita pracoviště: Jihočeský

Popis pracovní pozice

Úklid jídelny, mytí nádobí a kuchyňského zařízení.

Nabízíme:

Nástup 7.1.2019

Mzda: 88,10kč/hod.+odměny

Počet míst: 4

HPP

Zkrácené úvazky 4hod.

Pracovní doba úklidu: 6:00-14:30hod.

Náborový příspěvek za přivedení nového zaměstnance 10.200kč

Požadujeme:

Práce pro OZZ a ID

Spolehlivost a flexibilitu

Nutný- potravinářský průkaz

Volat můžete na bezplatnou linku 800991188, po-pá 8-14hod.

Kontakt

FORCORP GROUP spol. s.r.o.

HODOLANSKÁ 416/32
OLOMOUC
Česká republika

Kontaktní osoba:
Olina Birčáková   723612506,800991188

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) FORCORP GROUP spol. s.r.o. (IČO 27841031), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.