Adminmanažer/ka Kolín

Plat: 27 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kolín, Středočeský

Popis pracovní pozice

Náplň práce:

• Poskytování komplexní podpory v oblasti lidských zdrojů
• Náborová činnost (sběr požadavků, příprava inzerce, pohovory, komunikace s manažery a předání výstupu dalším stranám)
• Příprava personální agendy (příprava smluv, docházky, výstupy zaměstnanců)
• Správa osobních složek zaměstnanců
• Příprava podkladů pro mzdy
• Komunikace s úřady, příprava podkladů pro OIP a ÚP
• Vedení a správa skladu uniforem na objektech, vystrojování zaměstnanců
• Interní komunikace a denní kontakt se zaměstnanci a manažery napříč celou společností

• Místo výkonu práce Kolín

Požadavky:

• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost
• Zkušenost s personalistikou - podmínkou
• Řidičský průkaz sk.B výhodou

Nabízíme:

• Nástupní mzda 27000,-Kč
• Zázemí stabilní společnosti
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajímavý motivační program

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zdravotní volno/sickday, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

Zdenka Zajacová

Alejni 2754
41501 Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Miroslav Lahoda   776491443

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Zdenka Zajacová (IČO 04708571), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.