Asistent/ka obchodního oddělení Praha 4

Jsme firma zabývající se konzultační činností a tvořením distribučních sítí pro korporátní dluhopisy. Právě teď rozšiřujeme naše konzultantské teamy. Dluhopisy se v ČR rychle stávají nejvyhledávanějším produktem na investičním trhu. V současné době se o dluhopisy aktivně zajímá, nebo do nich investuje 1 ze 7 občanů ČR. Využij rostoucího zájmu a staň se odborníkem v tomto perspektivním oboru!

Lokalita pracoviště: Na Hřebenech II 1718/8, Praha 4, Hlavní město Praha

Popis pracovní pozice

Náplň práce

  • telefonická, emailová i osobní komunikace s klientem
  • péče o stávající i nové klienty
  • vedení schůzek v sídle společnosti
  • příprava podkladů ke smlouvám
  • rozšiřování klientského portfólia

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání nebo SOU
  • aktivní přístup k práci, ochotu k vlastnímu rozvoji v rámci firmy
  • samostatnost, odpovědnost, spolehlivost
  • znalost práce na PC na úrovni běžného uživatele
  • schopnost rychlé reakce a velmi dobré komunikace

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • na začátku spolupráce Vám vše vysvětlí a ukáží zkušenější kolegové
  • občerstvení na pracovišti
  • přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených
  • možnost seberealizace a uplatnění nových nápadů a řešení
  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení (fixní mzda+bonusy) .. po zaškolení průměrný plat 35 000,-
  • možnost výrazného osobního i profesního rozvoje
  • práci v moderní kanceláři na Praze 4 v blízkosti OC Arkády
  • nástup dle Vašich časových možností (ihned/dle dohody)

Kontakt

Famiro Consult s.r.o.

Na Hřebenech II 1718/8
14000 Praha - Nusle
Česká republika

Kontaktní osoba:
Eliška Langrová   727923881

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Famiro Consult s.r.o. (IČO 05658985), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.