Instruktor lyžování, instruktor snowboardingu Malá Morávka

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Malá Morávka, Moravskoslezský
Vloženo před 12 dny
Aktualizováno před 12 dny

Společnost PaedDr. Petr Houser hledá vhodného kandidáta na pozici Instruktoři a programoví vedoucí v rekreačních zařízeních a fitcentrech.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce : Malá Morávka
Výuka lyžování nebo snowboardingu začátečníků i pokročilých. Odbornou kvalifikaci zajistíme - máme akreditaci MŠMT ČR na vzdělávání instruktorů lyžování.
Zajištěné ubytování
Hlásit se na e - mail lyzarska.skola@praded-info.cz nebo na tel. č. 737 222 414 a 602 719 204
Z : 6.12.2018

Kontakt

PaedDr. Petr Houser

Kontaktní osoba:
PaedDr. Petr Houser   +420 737 222 414

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PaedDr. Petr Houser (IČO 44951493, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.