Přípravář do lakovny automobilů Most

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Čepirožská 5, Most, Ústecký

Společnost AUTOCENTRUM Hůrka s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

PŘÍPRAVÁŘ DO LAKOVNY AUTOMOBILŮ
Požadujeme: ŘP sk "B" ,základy PC, šikovnost
Pracovní doba: po-pá 7:30 - 16:00 hodin,
HLÁSIT SE: Hůrka Lubomír, tel.: 602142623 volat Po - Pá 9:00 - 17:00hod. domluvit si schůzku, e-mail: l.hurka@autocentrumhurka.cz- zaslat životopis

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

AUTOCENTRUM Hůrka s.r.o.Kontaktní osoba:
Lubomír Hůrka   +420 602 142 623

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) AUTOCENTRUM Hůrka s.r.o. (IČO 25021532), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.