Insktruktor lyžování a snowboardingu Ostružná

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 82, Ostružná, Olomoucký
Vloženo před 2 měsíci
Aktualizováno před 20 dny

Společnost JONAS TOUR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách).

Popis pracovní pozice

Aktualizace 14.2.2019!
První kontakt písemný nebo telefonický:
- telefonicky na tel. 602 532 737
- zasláním písemné nabídky a stručného životopisu (CV) na e-mail: jonas@ostruzna.cz

Místo výkonu práce:
- Ostružná č.p. 82, 788 25 Branná

Zaměstnavatel požaduje:
- instruktorské zkoušky vítány
- příjemné vystupování, komunikativnost

Zaměstnavatel nabízí:
- možnost ubytování, stravování, oblečení, skipas a mnoho dalších výhod
- možnost zajištění a uhrazení 50% nákladů na kurz "instruktor lyžování"

Našli jsme podobné nabídky práce

Obchodní zástupce pro Červenou Vodu a okolí

Požadujeme Staňte se naším obchodním zástupcem PRÁVĚ TEĎ! U nás nebudete začínat na „zelené louce“, ale dostanete své portfolio zákazníků, o které se budete starat a nadále jej rozšiřovat. Více informací na www.vydelejtesivic.cz Podstatou...
Aktualizováno před 21 dny

Fair Credit Czech, s.r.o. - pobočka Olomouc
Jeseník

Obchodní zástupce pro Jeseník a okolí

Jeseník

Kontakt

JONAS TOUR s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jana Jonášová, jednatel   +420 602 532 737

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) JONAS TOUR s.r.o. (IČO 25302752, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.