Junior bezpečnostní manažer/ka Praha

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha

Popis pracovní pozice

Náplň práce:

tato pracovní pozice je vhodná pro nadšence, kteří mají vztah k bezpečnosti a právě dokončili VŠ nebo ty, kteří mají zatím jen malé zkušenosti v oblasti bezpečnosti

• Řízení týmu ostrahy objektu
• Zodpovídá za plnění smluvního ujednání mezi klientem a poskytovatelem služeb
• Správa mzdového rozpočtu pracovníků
• Vyhodnocování bezpečnostní situace objektu a komunikace s odpovědnou osobou zákazníka
• Zodpovídá za svěřené materiálně-technické prostředky
• Zodpovídá za objektovou dokumentaci
• Zajišťuje reporting vedení společnosti

Požadavky:

• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost
• Znalost Aj - výhodou
• Vzdělání v oboru bezpečnosti – výhodou
• Práce s MS Office

Nabízíme:

• Zázemí stabilní společnost
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajímavý motivační program
• Služební notebook, mobilní telefon

Místo pracoviště

Spálená 97/29, 110 00  Praha-Nové Město

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, firemní akce, možnost si napracovat hodiny

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro OZP. S docházením do firmy. Vhodné pro: ostatní.

Kontakt

Zdenka Zajacová

Alejni 2754
41501 Teplice
Česká republika

Kontaktní osoba:
Miroslav Lahoda   776491443

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Zdenka Zajacová (IČO 04708571), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.