Elektrotechnik Ústí nad Labem

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Blahoslavova 937, Ústí nad Labem, Ústecký

Společnost MONZAS, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Blahoslavova 937/62, 400 01 Ústí nad Labem.
Práce dle zakázek po celé ČR - doprava zajištěna.
Náplň práce: Montážní práce na pozemcích SŽDC, kabelizace, zapojování rozvaděčů, veřejné
osvětlení atd.
Požadujeme: vyučení v oboru silnoproudá elektrotechnika nebo SPŠ elektro s maturitou,
ŘP sk. B není podmínka ale výhoda, praxe v oboru vítána.
Nabízíme: mzdové ohodnocení 20 000 - 30 000,- Kč, příspěvky na stravování, 13. plat., 5 týdnů dovolené, čtvrtletní odměny.
Kontakt: v případě zájmu si telefonicky sjednejte osobní jednáná na tel: 602 281 973 pan koubek.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

MONZAS, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Martin Koubek   +420 602 281 973

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MONZAS, spol. s r.o. (IČO 44222734), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.