Sbíječ palet Ostrovec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 150 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 136, Ostrovec, Jihočeský

Společnost NOI CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva.

Popis pracovní pozice

Pracovní náplň: sbíjení palet pneumatickou pistolí
Pracovní doba: 1 směna 6:00. - 14:45 hod.
Úkolová mzda, průměrný výdělek cca 150 Kč/hod.
Požadujeme: dobrý zdravotní stav
Nabízíme: možnost stravování
Kontakt: Šareš Michal, tel.: 724 322 857 DOMLUVIT SCHŮZKU , e-mail: noi@noi.cz

Kontakt

NOI CZ s.r.o.Kontaktní osoba:
Michal Šareš   +420 724 322 857

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) NOI CZ s.r.o. (IČO 26072734), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.