Hlavní ekonomové, ekonomičtí náměstci Pržno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 730 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 239, Pržno, Moravskoslezský

Společnost Náš svět, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky.

Popis pracovní pozice

C04 z:10/12/2018 a:7/1/2019
Pracovní poměr na dobu jednoho roku, poté možnost prodloužení.
Požadujeme:
- schopnost samostatné práce, organizační schopnosti, komunikativnost, spolehlivost, flexibilita, loajalita, ochota dále se vzdělávat, znalost práce na PC na velmi dobré úrovni.
Požadované znalosti:
- Zákon č.563/1991 o účetnictví
- Zákon č.250/2000 o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů
- Zákon č.320/2001 o finanční kontrole
- Zákon č.586/1992 o dani z příjmů + znalosti silniční daně, majetkových daní
- účetní standardy
- znalost tvorby kalkulací, střediskového účtování, účtování dotací, účtování evropských projektů
- znalost výkaznictví pro příspěvkové organizace územního samosprávního celku
- vedení pracovního kolektivu ekonomického útvaru.
Nabízíme:
- platové podmínky dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., dle započitatelné praxe, 11. plat. tř., osobní příplatek, příplatek za vedení
- příspěvek z FKSP, 5 týdnů dovolené.
Strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu zasílejte do 15.2.2019 na email: p.plucnarova@centrumprzno.cz nebo poštou. Nástup dle domluvy. Zájemce k pohovoru budeme sami kontaktovat, tzn. pokud se Vám neozveme s pozvánkou k pohovoru, znamená to, že jste nebyli vybráni.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Náš svět, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Petra Plucnarová   +420 558 605 605

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Náš svět, příspěvková organizace (IČO 00847046), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.