Obsluha linky na zpracování plastů Liboš

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 98, Liboš, Olomoucký

Společnost RONATECH, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Liboš č.p. 98, Štěpánov u Olomouce.
Kontakt je možný osobně na adrese Areál ZD, Liboš 98 nebo e-mailem.
Pracovní doba je krátký dlouhý týden: 12 - ti hodinové směny od 6 do 18 hod. a od 18 do 6 hod.
Zam. výhody: stravenky.

Kontakt

RONATECH, s.r.o.Kontaktní osoba:
Tomáš Coufal   +420 739 900 750

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) RONATECH, s.r.o. (IČO 28572815), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.