Chůva Vimperk

Inzerát z úřadu práce
Plat: 8 140 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Klostermannova 365, Vimperk, Jihočeský

Společnost Mateřská škola Vimperk, Klostermannova 365, okres Prachatice hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti učitelů.

Popis pracovní pozice

Požadována maturita na pedagogické, zdravotní nebo sociální škole. V případě maturity na jiné střední škole je požadován specializační kurz. Chůva pomáhá pedagogům v péči o děti ve věku 2-3 roky.
Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením.
Kontaktní osoba : Zdeňka Gálová, tel. 723 830 805, e-mail: ms2vimperk@seznam.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Mateřská škola Vimperk, Klostermannova 365, okres PrachaticeKontaktní osoba:
Zdeňka Gálová, ředitelka školy   +420 723 830 805

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Mateřská škola Vimperk, Klostermannova 365, okres Prachatice (IČO 60665211), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.