Manipulační dělník ve strojírenství Humpolec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lnářská 111, Humpolec, Vysočina
Vloženo před 17 dny
Aktualizováno před 16 dny

Společnost CZ LOKO, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

Je pro Vás důležité najít si dlouhodobou a stabilní práci? Už máte dost agenturního zaměstnávání a chtěl byste se stát kmenovým zaměstnancem? Nechcete stát u linky, nemáte rád monotónní práci? Ozvěte se nám!

Nabízíme mzdu od 20.000,- Kč + náborový příspěvek 10.000,- Kč a k tomu práci na 1 směnu! Přijďte se přesvědčit, že vyrábět lokomotivy je zábava!

Kontakt

CZ LOKO, a.s.

Kontaktní osoba:
Ladislav Budin, HR Business partner   +420 724 681 468

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CZ LOKO, a.s. (IČO 61672131, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.