Prodavač/ka Plzeň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Studentská 1999, Plzeň, Plzeňský

Společnost BIKERS CROWN, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači ostatního zboží v prodejnách.

Popis pracovní pozice

Životopis prosíme předem na e-mail: plzen.vedouci@bikerscrown.cz
ŘP skupina A,B. Motorkář/ka.
Nerovnoměrná pracovní doba.Kontakt

BIKERS CROWN, s.r.o.Kontaktní osoba:
ŽIVOTOPIS  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BIKERS CROWN, s.r.o. (IČO 25988140), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.