Manipulační dělníci ve výrobě Horní Počaply

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1, Horní Počaply, Středočeský

Společnost PRYKOM s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

- fyzicky náročná práce - nutný dobrý zdravotní stav (manipulace s dřevěnými deskami)
Místo výkonu práce: Křivenice 1, 277 03 Horní Počaply
Kontakt:telefonicky po-čt 10:00-14:00, osobní schůzka po telefonické domluvě

Kontakt

PRYKOM s.r.o.Kontaktní osoba:
Oleh Pryymak   +420 608 214 966

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PRYKOM s.r.o. (IČO 29039789), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.