Pokladní čerpací stanice Most

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pod Lajsníkem 1270, Most, Ústecký

Společnost Ing. Radek Stehlík hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků.

Popis pracovní pozice

POKLADNÍ ČERPACÍ STANICE
Obsluha zákazníků čerpací stanice, práce na pokladně.
Zaměstnání je na dobu půl roku s možností prodloužení smlouvy.
Zaměstnanecké výhody: sleva na PHM
HLÁSIT SE: Jana Srpová, email: shell8018@csshell.net, v případě zájmu zaslat životopis na uvedený mail nebo dostavit se osobně na Čerpací stanici Shell, Pod Lajsníkem č.p. 1270/2, Most (pouze vyplnit dotazník)

Kontakt

Ing. Radek StehlíkKontaktní osoba:
Jana Srpová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Ing. Radek Stehlík (IČO 49872885), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.