Dělník výroby stavebních hmot Velké Opatovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 218, Velké Opatovice, Jihomoravský
Vloženo před 6 dny
Aktualizováno před 5 dny

Společnost P-D Refractories CZ a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení na výrobu cihel, dlaždic a jiných kameninových výrobků.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Nádražní č.p. 218, 679 63 Velké Opatovice
Řidičský průkaz B, jeřábnický, vazačský průkaz výhodou.
Náplň práce: obsluha kolomísičů, lisování, skládání, obsluha strojních zařízení, ruční dávkování do kolomísičů, přesyp surovin z bigbagů do beden, zavážení bigbagů se surovinou pomocí jeřábů, ukládání tvarovek a komínových vložek na tunelové vozy a do regálů, asistence při práci údržby, skládka a třídění vypálených výrobků z pecních vozů na palety, balení výrobků, páskování palet, balení palet s výrobky, ručně i na balicím stroji.
První kontakt osobně v místě výkonu práce: Nádražní č.p. 218, 679 63 Velké Opatovice PO-PÁ 8.30-14.30 na mail: dana.krejcirova@pd-group.com nebo telefonicky na čísle: 725 777 909

Kontakt

P-D Refractories CZ a.s.

Kontaktní osoba:
Dana Krejčířová, vedoucí personálně-mzdového oddělení   +420 516 493 306,725 777 909

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) P-D Refractories CZ a.s. (IČO 16343409, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.