Číšníci a servírky Uherské Hradiště

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jindřicha Pruchy 310, Uherské Hradiště, Zlínský

Společnost René Svárovský hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky.

Popis pracovní pozice

pracovní doba dohodou nebo na směny, možný i zkrácený úvazek, strava zdarma, neděle a svátky zavírací den

Kontakt

René SvárovskýKontaktní osoba:
René Svárovský   +420 604 554 366

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) René Svárovský (IČO 72420839), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.