Třídič odpadů Kladno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Borovin 1003, Kladno, Středočeský

Společnost VMK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Třídiči odpadů.

Popis pracovní pozice

HPP na 90 dnů.

Práce je fyzicky náročná, venku za každého počasí. Třídění kovových zbytků.

Pracovní doba od pondělí do pátku, 8 hodin denně.

Kontakt

VMK s.r.o.Kontaktní osoba:
Vladislav Kovtun   +420 776 414 114

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) VMK s.r.o. (IČO 07140568), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.