DĚLNICE VE VÝROBĚ / IZOLATÉRKA 125,-/ hod. čistého- POUZE RANNÍ SMĚNA Plzeň

Lokalita pracoviště: Poděbradova 1, Plzeň, Plzeňský
Vloženo před 25 dny

Popis pracovní pozice

Přijmeme šikovné ženy na pozici IZOLATÉRKY

 

Náplň práce:

Izolace a navíjení cívek při výrobě trolejbusů, NEJEDNÁ se o pásovou výrobu.

Práce v čistém a klidném prostředí.

 

Požadavky:

• Chuť učit se novým věcem

•Spolehlivost

•Manuální zručnost

 

Nabízíme:

·         Smlouvu na HPP

·         Dlouhodobá spolupráce

·         Možnost záloh

·         Jednosměnný provoz

 

Hodinová mzda:

·         Nástupní mzda 125 KČ/ hod. ČISTÉHO

 V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail : plzen@markmont.eu  Poděbradova 1, Plzeň – V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Markmont s.r.o

Poděbradova 1
30100 Plzeň
Česká republika

Kontaktní osoba:
Nikola Paldusová   777743051

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Markmont s.r.o (IČO -, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na spravnykrok.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.